פורום - טיפול בשפכי מוסכים  הבית הירוק של גרינאל  
 דף הבית 
 מוצרים 
 חטיבת תחליפים ירוקים 
 שרותים 
 תמונות מהשטח  גרינאל טכנולוגיות 
 צור קשר 


הסכמי השכרה למכונות ביולוגיות לשטיפת חלקים
תפעול ותחזוקת מתקנים ומכוני טיפול בשפכים
יעוץ הכוונה והדרכה
בדיקות
פינוי מסנני שמן
פינוי מי רדיאטור
פינוי צמיגים
תחזוקת מפריד
שיקום קרקעות מזוהמות
טיפול בשפכי תעשיה
טיפול בשפכים סניטרים
מחזור וטיהור מים
עבודות תשתית

מסנני שמן למחזור

מתקני הפרדה שמן ושומן

מאצרות ומתקני אחסון

בטיחות

מערכות מחזור מים

ערכת הספיגה החדשה

בדיקות


התקנה ובדיקות מז"חים : 

מז"חים (מערכת למניעת זרימה חוזרת של מים) מיועדים להגן על מקורות המים במתקני העסק, בין מים ראויים לשתייה לבין מקור מזהם, ועל ידי כך למנוע מצב בו עקב ירידת לחץ בצנרת אספקת המים, החומר המזהם ימצא עצמו בצנרת מי השתייה ובכך יסכן את בריאות הציבור . 

בעקבות פניות רבות מצד הרשויות המקומיות (באמצעות מחלקות רישוי עסקים או ישירות מצד פקחים של משרד הבריאות) הדורשים ממוסכים להתקין מז"ח  בראש מערכת המים, חברת גרינאל ראתה לנכון לתת מענה לפתרון דרישה זו כחלק בלתי נפרד משירותי החברה. 

התקנת מז"ח בראש מערכת מים ו/או בתוך העסק מחייב תכנון ומקצועיות רבה, וזאת כדי להגן על מקורות המים מצד אחד ומבלי לפגוע בפעילות העסק מצד שני, על כן ע"פ תקנות בריאות העם (התקנת מכשיר מונע זרימה חוזרת) קובעות כי "בעל עסק יתקין מז"ח בראש מערכת המים של העסק באמצעות מתקין מוסמך" בנספח לתקנה מופיעה רשימת עסקים בהם מתקיים פוטנציאל סכנה זה, בינהם תחנות דלק, מוסכים (מכונאות כללית,פחחות וצביעה,תיקון תקרים ואחרים). 

חשוב לציין כי למרות דרישת החוק ניתן להגיש בקשה מיוחדת לקבלת פטור לאחר בדיקת פעילויות ומתקני העסק ע"י גורם מוסמך ובהמלצתו. 

חברת גרינאל אקולוגיה בע"מ מציעה ללקוחותיה ייעוץ והכוונה תכנון ובחירת הפריטים, התקנה ובדיקה תקופתית ע"י מתקין מוסמך. 

מעקב פלוס :
לאחרונה החלו מוסכים רבים כמו בתעשייה בתהליכי הסמכה ל-ISO14001 בתהליך ההסמכה נתבקשים המוסכים ע"י החברה המלווה את ההסמכה בהתייחס לטיפול בשפכים לבצע דגימת מים ביציאת המפריד המחובר למערכת הביוב לרבות בדיקת תקינות המפריד. 

"מעקב פלוס"
הוא שירות נוסף של חברת גרינאל הניתן ללקוחותינו במסגרת "הבית הירוק של גרינאל" כחלק מתחזוקת מערכות טיפול בשפכים (מפרידים) במוסכים ובתעשייה, ניתן לקבל שרות מעקב פלוס גם באופן נקודתי. 

הבדיקה מתבצעת באמצעות בודק מוסמך בעל נסיון רב והפרמטרים הנבדקים הנם : 

  1. אימות ובדיקת חלקי המערכת.
  2. בדיקת התקנת המערכת.
  3. בדיקת פעולת המערכת.
  4. בדיקת תשתיות.
  5. תחזוקת מפריד.
  6. הנפקת אישור והמלצות.