עגלת קניות

כמות: {{item.quantity}}
{{item.subtotal}} ₪

עגלת הקניות ריקה כרגע.

לחנות
דף הבית / אודות / חזון

חזון

חברת גרינאל אקולוגיה הוקמה בשנת 2001 כחברה למתן פתרונות איכות סביבה. בהיוולדה בלטה בייחודיותה בנוף החברות בארץ וכך גרינאל אקולוגיה ממשיכה להוביל כיום את השוק בחשיבה רעננה, חדשנות טכנולוגית ומחויבות למציאת פתרונות טכנו-כלכליים ללקוחותיה.

גרינאל מבינה את הצרכים של בית העסק ואת החשיבות שלא להפריע בפעילות העסקית וכך היא פועלת למציאת פתרונות שאינם נטל על העסק מתוך מטרה מוצהרת למציאת פתרונות אשר יסייעו בדרך ישירה או עקיפה לשיפור ביצועי העסק ואף להגדלת הרווחים.

גרינאל רואה את העסק ואת צרכיו כציר הפעולה , ומייצרת פתרונות המקשרים את הדרישות הרגולטוריות של המחוקק ואת צרכי הסביבה בהתאמה מלאה לבית עסק.

בגרינאל מבינים כי האתגרים בתחום איכות הסביבה חוצים גבולות של תחומים על כן גם הפתרונות צריכים להיות בעלי ראייה רחבה וכוללת, מזה שנים רבות שגרינאל רוכשת יידע וניסיון רב תחומי, ובשורותיה מומחים בתחומי השפכים, מים, פסולת וחומרים מסוכנים, התייעלות אנרגטית, מחזור ועוד.

גרינאל מובילה מהפכה של קיימות תעשייתית -industrial sustainability תוך מעקב אחר ההתפתחויות בעולם הן במישורי הטכנולוגיה, החשיבה הניהולית והיישום, העתיד כבר פה, תצטרפו למהפכה, בגרינאל ישמחו לתת יד.