עגלת קניות

כמות: {{item.quantity}}
{{item.subtotal}} ₪

עגלת הקניות ריקה כרגע.

לחנות
דף הבית / תחומי פעילות / אנרגיה מתחדשת

אנרגיה מתחדשת

בישראל האחריות על משק האנרגיה מוטלת על המשרד התשתיות האנרגיה והמים, האחרון אחראי לפקח על הגופים המעורבים בתחומים אלו, ופועל להבטחת מענה הולם לצרכי האנרגיה והתשתית המשתנים של השוק הישראלי המתפתח וכל זאת תוך הבנה כי יש לפעול להקטין ביקושים ואף לנהלם באופן מוכל, יעיל וחכם לשם הגנה על הצרכן ועל הסביבה.

באפריל 2016 אישרה ממשלת ישראל תכנית לאומית להפחתת פליטות גזי חממה ולהתייעלות אנרגטית, אשר תקציב כ- 500 מיליון ₪ לתקופה של עשר שנים לטובת הלוואות לשם השקעה בהתייעלות אנרגטית והפחתת פליטות גזי חממה במשק, הצוות המייעץ של התכנית יכלול נציגים מטעם המשרד לאנרגיה, משרד הכלכלה והמשרד להגנת הסביבה, מומחים מעריכים על פי פרסומים של המשרד להגנת הסביבה כי התועלת הכלכלית המצטברת למשק הישראלי תהייה למעלה מ- 30 מיליארד ₪.

בגרינאל מבינים כי כל פעילות קשורה באופן ישיר או עקיף בנושא הגנת הסביבה והקיימות, הדבר בולט במיוחד בנושא אנרגיה אשר השפעתו על הסביבה אינה מוטלת בספק, שימוש במקורות אנרגיה חלופיים ופעילות נמרצת להתייעלות אנרגטית תביא לבסוף להפחתת זיהום האוויר, צמצום בצריכת המשאבים המתדלדלים של כדור הארץ.

בגרינאל מבינים כי האתגרים באיכות הסביבה חוצים גבולות של תחומים מקצועיים על כן גם הפתרונות צריכים להיות בעלי ראייה רחבה וכוללת, אנרגיה הינו חלק אינטגרלי ממערך זה ובעל חשיבות רבה לא רק לטובת הסביבה אלא גם בהטבות הכלכליות הנובעות מניהול נכון של משאב זה.

בגרינאל תוכלו למצוא פתרונות להתייעלות אנרגטית, החל משלב התכנון , דרך אספקה והתקנה של אביזרים חכמים לחיסכון באנרגיה, בנייה של תכניות הצטיידות, קצרות וארוכות טווח, על בסיס צרכי הלקוח במישור המקצועי והכספי.

בגרינאל יחד עם שותפיה בתחום ניתן למצוא פתרונות של מקורות אנרגיה מתחדשת בטכנולוגיות פעילות ויישומיות אשר יותאמו לעסק ולתשתיותיו הקיימות במהירות ובמקצוענות.

בנוסף תוכלו להיעזר שרותי גרינאל בטיפול בסוללות ומצברים מסוגים שונים, החל משרותי אחסון בתנאי סביבה נאותים ובטיפול על פי הנחיות החוק בסוללות ומצברים אשר הגיע לסוף דרכם.

יתכן ששיחת הטלפון הבאה תהיה שווה הרבה כסף , שווה לבדוק