עגלת קניות

כמות: {{item.quantity}}
{{item.subtotal}} ₪

עגלת הקניות ריקה כרגע.

לחנות
דף הבית / תחומי פעילות / ייעוץ וסקרים

ייעוץ וסקרים

פתרון נכון מבוסס על יידע מקצועי וניסיון יישומי אך לא פחות על איסוף מידע וניתוחו. הצוות המקצועי  של גרינאל אקולוגיה עומד לרשותכם לצורך הכנת ספרות טכנית נדרשת, פרשות טכניות, ספרי מתקן, תכנונים מפורטים וכתבי כמויות.

הצוות המקצועי של גרינאל מלווה את לקוחותינו בתהליך רישוי, תהליכי התעדה לתקני ISO, ניתוח דרישות של הרשויות (תאגידי מים, המשרד להגנת הסיבה, משרד הבריאות וכו') , הכוונה ומציאת פתרונות מקצועיים , סביבתיים וכלכליים.

הליווי המקצועי נעשה על ידי שימוש בשיטות חדישות של ניהול תהליכים, מוצרים ופסולות, מתוך הכרה ומעקב אחר החקיקה הסביבתית, יידע אקדמי ויישומי של הפתרונות והטכנולוגיות המתקדמות ביותר המוצעים כיום (Best Available Technology) .

הפתרונות המוצעים מבוססים על יידע רב מימדי ורב תחומי בכל נושאי איכות הסביבה, המאפשר בחינה הוליסטית של העובדות , יכולת יישום של דיציפלינות שמקורן בתחומים השונים למציאת הפתרון הנכון לעסק, לחוק ולסביבה.

צוותי הייעוץ בגרינאל הינם חלק אינטגרלי בכל הפעילויות המקצועיות ומסייעים בהבנת הצורך של הלקוח ובתכנון הפתרון על כל מימדיו וזאת מכיוון שבגרינאל מבינים כי האתגרים בתחום איכות הסביבה חוצים גבולות של תחומים מקצועיים על כן גם הפתרונות צריכים להיות בעלי ראייה רחבה וכוללת, בשרותינו מומחים בתחומי השפכים, מים, פסולת וחומרים מסוכנים, התייעלות אנרגטית, מחזור ועוד.

גרינאל מובילה מהפכה של קיימות תעשייתית -industrial sustainability ומסייעת לכל לקוחותיה באמצעות חשיבה רעננה והכי חשוב, תמיד מנקודת ראותו של הלקוח.

תזמינו אותנו  לכוס קפה כדי שנוכל להקשיב