עגלת קניות

כמות: {{item.quantity}}
{{item.subtotal}} ₪

עגלת הקניות ריקה כרגע.

לחנות
דף הבית / תחומי פעילות / פתרונות מחזור

פתרונות מחזור

המיחזור הינו חלק מהאפשרויות העומדות בפנינו לשם טיפול בפסולת, בארץ ובעולם מאמינים כי יש לבנות מדיניות בעלת היררכיה ברורה המגדירה את האפשרויות ומתעדפת אותן :- הפחתה במקור (Reduce) , שימוש חוזר (Reuse) , מחזור (Recycle) , אנרגיה מפסולת (Recovery – waste to energy) , הטמנה (Dispose) ועל כך ניתן לראות במאמרים רבים ומסמכי מדיניות שמפורסמים על ידי מכוני מחקר ומדינות מובילות בתחום.

ניהול פסולת בעסק Total Waste Management הינו תורה בעלת ערכים מוספים רבים, מעבר לדאגה למשאבי כדור הארץ בית העסק יכול לצמצם באופן משמעותי את ההוצאות הכספיות ואף להפוך חלק מהפסולת להכנסה כספית לא מבוטלת.

כפי שההיררכיה לטיפול בפסולת מכתיבה, על בית העסק לפעול לצמצום כמויות הפסולת, ביצוע הפרדה במקור, חשיבה מקורית על שימוש חוזר, איתור אפשרויות מחזור ופעילויות רבות אחרות בן בבנייה של שיטות עבודה, ניהול תהליכי טיפול בפסולת ואף הטמעת הנושא בקרב העובדים במטרה להפוך את כולם לשותפים במערכה.

בגרינאל תוכלו למצוא את המומחים שיעזרו לבנות את כל הנדרש בבית העסק החל מלימוד תהליכים, כתיבת נהלים דרך אמצעי אחסון ייעודיים, הטמעה, הדרכת עובדים, איתור ספקים וכל שנדרש לניהול נכון וחכם.

לגרינאל אקולוגיה ניסיון ויידע בתחומים רבים שיכולים לסייע הן בהיבט התהליכי והן בבניית המערכים בפועל כגון אפיון ואספקה של כלי אגירה/אצירה לתוך המבנה (in door) והן למחוץ למבנה (out door) לרבות ביצוע התקנה בסיוע מחלקת "התשתיות הירוקות" של גרינאל.

כפי שאנו אומרים ללקוחותינו, הפסולת אינה בהכרח גזירת גורל ונטל כספי.

הגיע הזמן לגלות את האוצר שבפסולת